fbpx
+48 12 352 12 12 Kraków | Warszawa | Wrocław | Katowice | Gdańsk Pon. - Pt. 9:00 - 20:00

Darmowa konsultacja

Zadzwoń, napisz na chacie lub umów konsultację przez formularz poniżej 😉

Doradca kredytowy Kraków

Zerknij na przygotowanie dla Ciebie materiały

Twoja świadomość finansowa jest dla nas bardzo ważna, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie serię filmików z którymi warto zapoznać się jeszcze przed naszym spotkaniem. Poruszają one najczęściej zadawane pytania i problematyczne zagadnienia z dziedziny finansów, bankowości, prawa i nieruchomości w kontekście wnioskowania o kredyt lub jego optymalizacji.

Doradca kredytowy Kraków
Doradca kredytowy Kraków

Opowiedz nam czego potrzebujesz

Po pierwszym kontakcie wyślemy Ci na e-mail specjalny aktywny formularz PDF. Poprosimy Cię przygotowanie się z jego zakresu. Na tej podstawie będziemy mogli opracować indywidualną koncepcję finansowania i dopasować najkorzystniejsze aktualnie warianty ofert banków do opisywanej sytuacji, uwag i oczekiwań – m.in. przewidywanej nadpłaty kredytu, stałego oprocentowania, braku prowizji itp. W związku z tym gdy go otrzymasz, prosimy o jak najdokładniejsze opisanie swoich oczekiwań i potrzeb podczas wypełniania na dole pierwszej strony.

Do zobaczenia przy wyśmienitej kawie!

Nasze biura mieszczą się w biurowcach klasy A w centrum Warszawy, Krakowa i Gdańska. Jeśli chcesz zabrać dzieci, z pewnością znajdą dla siebie zajęcie. Stół bilardowy, salki z konsolami X-box i wiele innych atrakcji.