fbpx
+48 12 352 12 12 Kraków | Warszawa | Wrocław | Katowice | Gdańsk Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Assistance in completing forms

Kredyty Hipoteczne

Nasze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb oferują niższe oprocentowanie, elastyczne warunki i usprawniony proces składania wniosków. Skorzystaj z okazji, aby zoptymalizować swoją inwestycję w dom i osiągnąć wolność finansową. Twoja podróż do lepszego posiadania domu zaczyna się z nami.
1

Refinanse

Jako konsument masz pełne prawo do skorzystania z niższego oprocentowania, gdy się pojawia. A to dzieje się właśnie teraz.
Czy wiesz, jak łatwo możesz je teraz obniżyć dzięki nowym ofertom nawet o 2-3 punkty procentowe, tak jak setki naszych klientów?
Nie ma tu żadnej magii, tylko matematyka, doświadczenie i zasady wolnego rynku.
1000_F_581840813_XcodwCo2aSZfvfhXQcF6iehZtORWO6Ow

Kredyty Inwestycyjne

Nasze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb oferują niższe oprocentowanie, elastyczne warunki i usprawniony proces składania wniosków. Skorzystaj z okazji, aby zoptymalizować swoją inwestycję w dom i osiągnąć wolność finansową. Twoja podróż do lepszego posiadania domu zaczyna się z nami.
6

Kredyty Firmowe

Aby wesprzeć Twoje aspiracje biznesowe, Harveo Finance oferuje dopasowane rozwiązania finansowe. Skorzystaj z konkurencyjnych stawek, elastycznych warunków i bezproblemowego procesu składania wniosków. Zapewnij sukces swojej firmie dzięki odpowiedniemu wsparciu finansowemu. Twoja podróż zaczyna się tutaj.
240_F_575106702_H4P2SzDYhemujRphH2LAaMuC6LWC2Y06

Kredyty Gotówkowe

Aby pomóc Ci radzić sobie z niepewnością życiową, pożyczki gotówkowe oferują szybki, bezproblemowy dostęp do funduszy. Ciesz się prostym procesem składania wniosków, konkurencyjnymi warunkami i spersonalizowanym wsparciem. Zapewnij sobie finansowy spokój już dziś dzięki Harveo Finance. Twoje pieniądze, Twoja wygoda, Twoje rozwiązanie.
5

Leasingi

Odkryj możliwości dzięki naszemu rozwiązaniu leasingowemu. W Harveo Finance na nowo definiujemy leasing, aby dopasować go do potrzeb Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz leasingu sprzętu, pojazdów czy nieruchomości, nasze niestandardowe rozwiązania oferują elastyczność, konkurencyjne stawki i bezproblemowy proces. Zwiększ wydajność, oszczędzaj kapitał i napędzaj swój biznes. Wybierz Harveo Finance dla leasingu, który pasuje do Twojej wizji. Twoje aktywa, Twoje warunki, Twój sukces
Header Harveo

Real Estate

Nasze kompleksowe usługi brokerskie odmienią Twoją drogę w zakresie rynku nieruchomości. Niezależnie od tego, czy kupujesz, czy sprzedajesz nieruchomość, nasi doświadczeni brokerzy zapewniają doskonały wgląd w rynek, strategiczne negocjacje i spersonalizowane wsparcie. Doświadcz płynnego procesu od wyceny do zamknięcia transakcji, spełniając swoje marzenia o nieruchomościach. Wybierz doskonałość i wiedzę, aby podróż była priorytetem dla Twoich wyjątkowych celów.
1000_F_429888628_53BiuFZwoYbjLGWeFHxm7Ru2Fl1p2Tmy

Wsparcie Architekta

Nasze usługi wsparcia architektonicznego na nowo definiują to, co jest możliwe, zapewniając dostosowane rozwiązania dla każdego projektu. Od koncepcji po wykonanie, nasz zespół zapewnia fachowe wskazówki, innowacyjny projekt i skrupulatne zarządzanie projektem. Współpracuj z nami, aby zapewnić sobie płynną realizację architektoniczną, która przekształci Twoje wizje w ikoniczne konstrukcje. Bądź kreatywny, popraw dokładność i buduj pewnie.
All paperwork in one place

Ubezpieczenia

Chroń swoje aktywa dzięki naszym kompleksowym rozwiązaniom ubezpieczeniowym. Dzięki szerokiej gamie opcji ubezpieczeniowych dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb, Harveo Finance stawia Twój komfort na pierwszym miejscu. Nasi doradcy zapewnią spersonalizowane porady, konkurencyjne stawki i skuteczne wsparcie w zakresie ubezpieczeń domu, samochodu, firmy i na życie. Wybierz Harveo Finance w trosce o ubezpieczenie.

Kompleksowe usługi

Header Harveo

Jesteśmy częścią Harveo Group

Profesjonalne usługi w zakresie finansów, nieruchomości, consultingu biznesowego oraz podróży.

r-architecture-2gDwlIim3Uw-unsplash (1)
240_F_575106702_H4P2SzDYhemujRphH2LAaMuC6LWC2Y06
1
Screenshot 2023-12-14 at 10.25.58
Weronika Chmiel
Weronika Chmiel
2024-03-02
Bardzo polecam doradców Harveo - trafiłam do nich z polecenia innej klientki i już po pierwszym spotkaniu czułam, że rozmawiam z ekspertami w swojej dziedzinie. Indywidualne podejście, zrozumienie sytuacji, komunikatywność - super! :)
Tom V (TomV)
Tom V (TomV)
2024-02-27
I am blown away by the expertise, patience, communication skills and general professionalism of Harveo. Buying a property can be a complex and stressful process. Their top class agent Seweryn has shown nothing but understanding and outstanding advice. Highly recommended!
Sylwia Wizner
Sylwia Wizner
2024-02-23
Długo szukaliśmy odpowiedniego doradcy kredytowego, ale po pierwszym spotkaniu z Harveo wiedzieliśmy, że to jest to :) wszystko jasno i rzetelnie przedstawione, zastaliśmy już dwukrotnie przeprowadzeni przez wszystkie zawiłe formalności kredytowe, oczywiście z sukcesem. Pani Agnieszka i Pan Jakub byli z nami w kontakcie przez cały czas, a kontaktów z naszej strony było sporo (Pani Agnieszko, dziękujemy za cierpliwość i życzliwość :) otrzymaliśmy również pomocne kontakty w tematach okołokredytowych jak ubezpieczenie, notariusz - wszystkie na najwyższym poziomie profesjonalizmu, podobnie jak Harveo. Do tego atmosfera jak na spotkaniu z dobrymi znajomymi, aż chce się wracać. Serdecznie polecam wszystkim znajomym i nieznajomym ;)
Błażej Wogórka
Błażej Wogórka
2024-02-23
Profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie, szybkie i sprawne szukanie rozwiązań. Polecam miły zespół Harveo :)
Dariusz Chudoba
Dariusz Chudoba
2024-02-22
Bardzo rzetelna, uczciwa i w pełni profesjonalna firma. Kompetentna i fachowa obsługa online oraz telefoniczna. Szybko i solidnie załatwione sprawy. Serdecznie polecam.
Artur Sikora
Artur Sikora
2024-02-22
Profesjonaliści. Polecam współpracę z Jakubem
K F
K F
2024-01-20
Bardzo polecam firmę Harveo! Od samego początku cały proces i wszystkie czekające mnie kroki były dokładnie opisane a wszystkie osoby z którymi miałam kontakt były naprawdę bardzo profesjonalne. Miałam przyjemność uzgadniać szczegóły dotyczące kredytu z Panią Karoliną, która jest nie tylko przemiła, ale też posiada ogromną wiedzę i w bardzo przystępny sposób wyjaśniała mi wszelkie zagadnienia dotyczące kredytu, jak i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Dzięki jej pomocy proces, który pierwotnie wydawał mi się bardzo przytłaczający okazał się naprawdę dużo prostszy, a ja wiem, że podjęłam najlepszą dla mnie decyzję! Nie wyobrażam sobie ubiegania się w przyszłości o kolejny kredyt bez współpracy z Harveo.
Klaudia Olszańska
Klaudia Olszańska
2024-01-08
Dzięki współpracy z tą firmą, a szczególnie dzięki Pani Agnieszce już niedługo spełnimy jedno z naszych największych marzeń! 🥹 Dziękujemy bardzo za wszelką pomoc, odpowiedź na każde pytanie i super podejście do klienta 🥰
Катрин Рябова
Катрин Рябова
2023-12-20
Everyone I dealt with was a super friendly and at the same time in a high professional level. It's like you guys actually enjoy what you do. Made a big difference, and I felt like more than just a client. Especially I would like to say Thank you, Seweryn, for helping and navigating us in order to buy a new apartment. He explained and prepared everything in detail. I highly recommend to work with the Harveo team. They are professionals of their domain.
Paweł Skorek
Paweł Skorek
2023-12-19
Bardzo polecamy firmę Harveo! Przed zakupem mieszkania kontaktowaliśmy się z różnymi doradcami kredytowymi, ale dopiero w Harveo znaleźliśmy profesjonalną pomoc. Otrzymane informacje były konkretne i rzeczowe, bez ukrytych kosztów. Już po pierwszym spotkaniu z Panią Agnieszką Sitnik wiedzieliśmy, że to osoba której możemy zaufać! Cały proces wzięcia kredytu i zakupu mieszkania dzięki jej pomocy odbył się szybko i sprawnie. Dużo pracujemy i jesteśmy w ciągłym biegu. Pani Agnieszka bardzo sprawnie kontaktowała się z nami poprzez spotkania online, telefonicznie, WhatsApp. Dzięki Harveo już niedługo wprowadzimy się do naszego mieszkania. Dziękujemy!